România iese din starea de alertă. Cum preferă angajații români să lucreze după doi ani de pandemie?

În curând, se împlinesc doi ani de la debutul pandemiei, iar România a ieșit din starea de alertă după o lungă perioadă de măsuri și restricții care au fost implementate…

Citește

Studiu: 90% dintre angajați ar prefera sistemul de lucru hibrid după încheierea pandemiei

Mai mulți angajatori din întreaga lume nu au comunicat angajaților niciun plan cu privire la modul de desfășurare a activității după încheierea pandemiei, iar această incertitudine nu face decât să…

Citește